wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

#30 Znowu w życiu mi nie wyszło

  Jeśli jesteś osobą, która ciągle trafia na niewłaściwych partnerów, nie ma szczęścia w miłości i nie wie, dlaczego, ten odcinek „Wyspy Inspiracji” jest dla Ciebie. Prawdopodobnie nieświadomie stosujesz pewne strategie dezaktywacyjne, bo tak naprawdę boisz się bliskości.

  Naucz się rozpoznawać swoje strategie dezaktywacyjne, a zamiast podkreślać swoją samodzielność i niezależność, skup się na wzajemnym wsparciu. Istotne jest także to, by znaleźć bezpiecznego partnera, który będzie dla Ciebie przystanią, do której zawsze chcesz wracać. Doceniaj swój związek i pamiętaj, by wyrażać wdzięczność za to wszystko, co wnosi w Twoje życie. Porzuć szukanie ideału oraz mitycznego byłego, byłą. Ten etap już za Tobą. Teraz kup się na związku, który masz i rozwiązuj bieżące konflikty.

  Czego potrzebujesz, by zacząć budować dobrą relację? Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapraszam do mojego felietonu na Instagramie @relacjenazakrecie, gdzie możesz podzielić się swoją refleksją.

   

   

  Listen to "Znowu w życiu mi nie wyszłoquot; on Spreaker.

   


  Kalendarz szkoleń

  Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

  +48 609 825 055  Masz pytania?