wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

#40 Podążaj za swoimi wartościami

  Żyj w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Niby oczywiste, ale... nie dla każdego. O tym, że warto docenić siebie, być blisko swojej duszy, a dzięki temu odmienić życie rozmawiam z Aleksandrą Borowską, coachką, doradczynią zawodową, która jest stałą słuchaczką podcastu i... zapragnęła wystąpić w „Wyspie Inspiracji”.

  Marzenia się spełniają, więc Aleksandra wsiadła w pociąg, przyjechała z Poznania do studia w Ozimku, w którym z Arkiem Kondrowskim nagrywamy podcast i opowiedziała, dlaczego warto podążać za swoimi wartościami. „Budowanie poczucia wartości jest jak dbanie o ogród – wymaga konsekwentnych działań” – to inspirujący cytat z książki Glenna R. Schiraldiego „Jesteś kimś więcej, niż myślisz”, którą Aleksandra przywiozła ze sobą na nagranie.

  Zdrowe i bezpieczne poczucie własnej wartości to realistyczna, doceniająca opinia o sobie samej. Opinia doceniająca, która zawiera w sobie pozytywne uczucia wobec siebie i lubienie siebie. Poczucie wartości jest w zasięgu możliwości każdej z nas, bez względu na to, jak długą drogę mamy za sobą. Od czego zacząć? Jaki pierwszy mały krok możesz wykonać?

  Jeśli, podobnie jak Aleksandra, jesteś słuchaczką tego podcastu i chcesz wystąpić w kolejnym odcinku, by zainspirować inne Kobiety, napisz do mnie na adres kontakt@o-media.pl. Jeśli zainteresował Cię ten temat, możesz podzielić się swoją refleksją na Instagramie @relacjenazakrecie.

   

  Listen to "Podążaj za swoimi wartościami" on Spreaker.

   


  Kalendarz szkoleń

  Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

  +48 609 825 055  Masz pytania?