wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

O nas

Instytut Komunikacji O-Media to firma stworzona z pasji do dobrej komunikacji. Dzielimy się wiedzą i kompetencjami podczas szkoleń dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dr Ewa Kosowska Korniak

Jestem osobą, która odważnie podejmuje nowe wyzwania, czerpiąc radość ze swojej pracy, kreatywnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. Realizuję się na kilku obszarach, jednak wszystko, co robię, opiera się na mojej pasji: uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i kompetencjami, robiąc to „po swojemu” – inaczej — na swój własny sposób. Właśnie dlatego stworzyłam Instytut Komunikacji O-Media.


Ewa Kosowska-Korniak

Lubię ludzi, lubię ich słuchać i pomagać im skomunikować się z samym sobą, swoimi bliskimi, otoczeniem. Robię to jako mediatorka, prowadząc mediacje oraz jako trenerka. Specjalizuję się w szkoleniach z mediacji i kursach doszkalających dla mediatorów oraz warsztatach kompetencji miękkich, jak również w wystąpieniach publicznych.


Firmę szkoleniową O-Media zbudowałam od podstaw, zaczynając od porzucenia ciepłego i bezpiecznego etatu w sądzie, zera na koncie i dotacji z urzędu pracy. Jestem dumna z tego, co udało mi się osiągnąć - z zespołu zaangażowanych współpracowników, który zbudowałam. Mam dar odkrywania i przyciągania wartościowych, wyjątkowych ludzi. Wspólnie dzielimy się z Tobą wiedzą, pasją i umiejętnościami.

Trenerów i naśladowców jest wielu, jednak moją siłą jest unikalne zestawienie kompetencji zawodowych, które w połączeniu z właściwościami osobistymi, umiejętnościami interpersonalnymi i moją osobowością, są „nie do podrobienia”.

Moje kompetencje

Dziennikarka, politolożka, specjalistka ds. Public Relations, rzeczniczka prasowa - to ponad 20 lat mojej pracy zawodowej; praca z kamerą była przez wiele lat moją codziennością. Mediatorka, coach, trenerka warsztatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, prawnik, doktor prawa - to moja obecna droga zawodowa.

  Mam także przygotowanie pedagogiczne i jestem wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Stworzyłam kilka kierunków studiów podyplomowych, którymi kieruję w WSB w Opolu, Wrocławiu i Warszawie.

  Moją największą miłością zawodową są mediacje, które od lat prowadzę i popularyzuję. Jestem mediatorem stałym Sądu Okręgowego w Opolu.

Prywatnie

Uwielbiam inspirować kobiety do rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań. Jestem pomysłodawczynią Stowarzyszenia PorozmawiajMY. Praktykuję uważność. Codzienna medytacja pozwala mi zachować spokój, odkryć to, co ważne, zachować harmonię w życiu i rozwijać się duchowo. Najważniejszą rolą życiową była, jest i zawsze będzie dla mnie ROLA MAMY dwóch fantastycznych młodych mężczyzn, Jakuba i Michała.

  Praktykuję uważność. Codzienna medytacja pozwala mi zachować spokój, odkryć to, co ważne, zachować harmonię w życiu i rozwijać się duchowo. Najważniejszą rolą życiową była, jest i zawsze będzie dla mnie ROLA MAMY dwóch fantastycznych młodych mężczyzn, Jakuba i Michała.

Zbudowałam wyjątkowy zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy wspierają działania i rozwój firmy pod kątem technicznym, marketingowym i sprzedażowym.


ZESPÓŁ O-MEDIA

O-media to zespół specjalistów, który uczy, jak osiągnąć sukces w komunikacji za pomocą słów, gestów i obrazów. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, ma fantastyczną umiejętność dzielenia się wiedzą z drugim człowiekiem, inspiruje i motywuje do działania na wielu obszarach.

Kalendarz szkoleń

Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

+48 609 825 055Masz pytania?