wczytywanie strony

O nas

  Nasze motto:

  „Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany” - Mary Key Ash

  • Pomagamy budować pewność siebie, skutecznie radzić sobie ze stresem i tremą, troszczyć się o swój dobrostan psychiczny, pracować nad autoprezentacją, emisją głosu i skuteczną komunikacją, umiejętnie rozwiązywać konflikty, co sprawia, że stajesz się Profesjonalistą/Profesjonalistką świadomym/świadomą siebie i wpływu jaki swoją postawą wywierasz na innych. Profesjonalna obsługa klienta, umiejętność współpracy z trudnym klientem oraz skuteczna sprzedaż Twoich produktów i usług  – to korzyść dla Ciebie i Twojej firmy.
  • Wyróżnia nas sposób prowadzenia zajęć: pracujemy w małej kameralnej grupie, w której dobrze się czujesz i masz poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu chętnie angażujesz się w praktyczne wykonywanie ćwiczeń, stanowiących 80 procent zajęć. Wykorzystujemy energię grupy i siłę procesu grupowego dla Ciebie, byś uzyskał/uzyskała trwałe efekty, inspirację do zmiany i motywację do działania. To pomaga przełamać wewnętrzne blokady i zachęca do dalszej pracy nad poprawą kompetencji psychospołecznych, których wzmacnianie jest kluczem do sukcesu w życiu, przynosi wymierne efekty i buduje Twoją przewagę konkurencyjną na rynku.
  • Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach z kompetencji miękkich, takich jak mediacje i negocjacje, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, komunikacja interpersonalna, komunikacja w zespole, asertywność oraz komunikacja medialna.
  • Naszym flagowym produktem jest Szkoła Mediacji. Wszechstronnie przygotujemy Cię do wykonywania zawodu mediatora sądowego, w ramach certyfikowanego, akredytowanego kursu Szkoła Mediacji, szkoleń specjalistycznych z mediacji rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i pracowniczych, oraz superwizji i mentoringu dla mediatorów.
  • Powadzimy szkolenia otwarte, w których możesz wziąć udział indywidualnie – szczegóły znajdziesz w kalendarzu szkoleń. Możemy także zorganizować szkolenie zamknięte, stworzone specjalnie dla Twojej firmy, poprzedzone indywidualną diagnozą Twoich potrzeb i problemów, które możemy wspólnie rozwiązać. Oprócz materiałów dydaktycznych i certyfikatu Instytutu Komunikacji O-Media – Akademii VCC, po zakończonym szkoleniu masz możliwość konsultacji swoich działań i nasze wsparcie merytoryczne.

   

  Wartości, którymi się kierujemy to:

  • Pasja – robimy to, co kochamy, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i warsztatem
  • Dobra energia – zarażamy radością życia i optymizmem
  • Życzliwość – pomagamy, inspirujemy, motywujemy i doradzamy najlepiej, jak potrafimy
  • Elastyczność – podążamy za Tobą i Twoimi oczekiwaniami
  • Szczerość – mówimy prawdę
  • Współodpowiedzialność - wspólnie dbamy o jak najlepsze efekty naszej  współpracy

   

  O-Media dla Ciebie:

  OObsługa medialna

  Zadbamy o profesjonalną oprawę Twojej obecności w mediach, nauczymy Cię, jak prowadzić komunikację medialną, budować swój wizerunek/markę osobistą, przewidzieć i opanować sytuację kryzysową

  MMediacje i negocjacje

  Mediujemy oraz prowadzimy Szkołę Mediacji, w której nauczymy Cię, jak rozwiązywać konflikty i prowadzić skuteczne negocjacje

  EEfektywna komunikacja

  Uczymy dobrej komunikacji  – z bliskimi, otoczeniem i… samym sobą. To prosta droga do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym

  DDobrostan psychiczny

  Pomożemy Ci zatroszczyć się o siebie, zredukować stres, przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, opanować tremę i ograniczające przekonania

  I - Inspiracja

  Inspirujemy do pracy nad sobą, do rozwoju osobistego i zawodowego, do poprawy relacji z otoczeniem, do zmiany

  AAutoprezentacja  i wystąpienia publiczne

  Pomagamy zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości, niezbędne nie tylko przy wystąpieniach publicznych i pracy z kamerą, ale także w życiu.

   
  STANDARD SZKOLENIOWY

  Jakość naszych szkoleń została zweryfikowana i potwierdzona przez Opolskiego Kuratora Oświaty oraz VCC (Vocational Competence Certyficate).

  Wdrażamy zintegrowane procedury szkoleniowe i egzaminacyjne. 

  Mamy status akredytowanej placówki  kształcenia ustawicznego oraz Akademii Edukacyjnej VCC i Partnera Egzaminacyjnego VCC z modułów:

  Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

  Mediacje Sądowe i pozasądowe

  Inspektor Ochrony Danych


  Galeria zdjęć:

  • O nas
  • O nas
  • O nas
  • O nas
  • O nas
  • O nas