wczytywanie strony

  Cykl warsztatów kompetencji psychospołecznych „Zbuduj siebie”

  Krok 1: UWIERZ W SIEBIE!

  Chcesz odnaleźć spójność wewnętrzną między tym, co czujesz, a tym, co robisz? Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale brak Ci odwagi? Być może blokuje Cię strach przed oceną innych ludzi? Może brakuje Ci akceptacji, a może zwyczajnie wiary w siebie? Czy potrafisz mówić o swoich mocnych stronach, zaletach i umiejętnościach? Jeśli któreśz tych  pytań zaczyna rezonować w Twoim ciele, to znaczy, że dojrzałaś do zmiany tej sytuacji. Nie stój w miejscu, zacznij działać. Zrób pierwszy krok, by uwierzyć w siebie.

  Co proponujemy?

  Udział w pierwszych dwudniowych zajęciach z cyklu warsztatów kompetencji psychospołecznych „Zbuduj siebie” zatytułowany „Krok 1: Uwierz w siebie!”

  Gdzie i kiedy?

  Le Niwki, 24-25 sierpnia 2019, godz. 10.00-17.00.

  Le Niwki to urocze gospodarstwo agroturystyczne w Niwkach (gmina Chrząstowice), ul. Wiejska 44. Miejsce stworzone przez Basię i Krzyśka Woźniaków z miłości i pasji, blisko Natury, w otoczeniu pięknych przedmiotów.

  Z kim?

  Ewa Kosowska-Korniak

  Pasjonatka mediacji, dobrej rozmowy, uważności na drugiego człowieka. Jej celem jest inspirowanie innych do pracy nad sobą i swoimi relacjami z otoczeniem. Do zmiany która rozpoczyna się w nas samych...Dr nauk prawnych, mediatorka sądowa, specjalistka ds. Public Relations, dziennikarka, trenerka warsztatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji miękkich

  Dariusz Rogowicz

  Trener kompetencji postaw: innowacyjności, kreatywności i pracy zespołowej. Specjalizuje się w komunikacji społecznej. Żołnierz zawodowy z 25-letnim stażem, weteran wojskowych misji zagranicznych w Macedonii, Kosovie, Afganistanie czy w Afryce, a zarazem pedagog specjalny i nauczyciel przedmiotowy na wszystkich szczeblach edukacyjnych, lubiący wyzwania. Rewalidacja uczniów SPE jest jego pasją, pracuje metodą arteterapii i socjoterapii. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje także jako nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, wykładając takie przedmioty jak pedagogika specjalna, czy też bezpieczeństwo danych osobowych. W pracy terapeutycznej dba o zamianę emocji w kreatywne działanie.  

  Jak? W grupie liczącej 8-20 osób (stąd liczba miejsc ograniczona), metodą warsztatową, stacjonarnie, a jeśli tak podpowie nam serce, to plenerowo. W dębowej alei, brzozowym zagajniku, na łące…

  Co zabrać na warsztaty? Dobry humor, pogodne nastawienie, otwartość i luz.

  Co otrzymasz w ramach zajęć? Znakomitych trenerów, możliwość indywidualnych konsultacji, nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów, ciastek i owoców, wegetariański lunch, przyrządzony przez Basię, możliwość zrelaksowania się w pięknej przestrzeni.

  Co w programie?

  1. Trening umiejętności interpersonalnych, czyi jak radzić sobie w różnych sytuacjach społecznych.
  • Nawiązywanie kontaktu
  • Prowadzenie rozmowy
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji
  • Panowanie nad emocjami
  1. Samoocena: jak wzmocnić poczucie własnej wartości?
  • Świadomość mocnych stron
  • Umiejętność mówienia o mocnych stronach adekwatnie do sytuacji (bez przechwalania się)
  • Reagowanie na krytykę
  • Otaczanie się pozytywnymi ludźmi
  • Praca z negatywnymi doświadczeniami/porażkami
  • Budowanie relacji z otoczeniem prywatnym i zawodowym.

  Jak się zapisać? W dwóch krokach:

  1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego (przycisk zapisz się).

  2. Opłacenie przesłanej na maila faktury proforma. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność kompletnych, opłaconych zgłoszeń.

  Ile to kosztuje? Cena wynosi 390 zł + VAT 23%. 479,70 zł brutto

  Przypominamy, że warsztaty „Zbuduj siebie” składają się z 5 części. Każda z nich kosztuje 479,70 zł brutto. Możesz jednak zapłacić mniej rejestrując się na wszystkie warsztaty jednocześnie i wpłacając jednorazowo, na podstawie faktury pro forma, kwotę: 2.152,50 zł brutto. 

  Kolejne warsztaty to:

  II Zjazd – 31.08-1.09 – NIE DAJ SIĘ! Asertywność, toksyczne relacje, manipulacja.  Jak możesz zadbać o siebie i swój dobrostan psychiczny? 

  III Zjazd – 21-22.09. – DASZ SOBIE RADĘ! Odwaga, motywacja do działania. Bez stresu  i tremy. Troska o zdrowie.

  IV Zjazd – 28-29.09 – BUDUJĘ ZDROWE RELACJE! Samoświadomość i uważność. pozytywne emocje. 

  V Zjazd – 19-20.10 – ZMIANA. CZAS NA ZMIANĘ. Zbuduj siebie i utrzymaj nowy kurs,  a zobaczysz, jak zmieni się całe Twoje otoczenie.

   

  Masz pytania? Chcesz zapytać o szczegóły? Dzwoń, pisz: kontakt@o-media.pl; 608 482 020

  Dorota Michniewicz-Rybarz, Dyrektor ds. szkoleń Instytutu Komunikacji O-Media

  Organizatorzy: Instytut Komunikacji O-Media, Le Niwki