wczytywanie strony

Szkolenia Rozwojowe

Chcesz zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości, niezbędne przy wystąpieniach publicznych, ale także w życiu? Myślisz o zmianie pracy i zastanawiasz się, jak wzbogacić swoje kompetencje zawodowe? Zdarza się, że stres powstrzymuje Cię przed realizacją swoich marzeń?

Strona główna szkolenia rozwojowe

SZKOLENIA ROZWOJOWE
O-MEDIA

Rozwój to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się, zarażając innych entuzjazmem, wiedzą popartą praktycznym doświadczeniem, dobrym samopoczuciem, a także motywacją do działania i stałego podnoszenia poprzeczki. Każde szkolenie to szansa na spotkanie z drugim człowiekiem, przyjrzenia się sobie w jego oczach i nowego spojrzenia na siebie, swoją firmę i relacje z otoczeniem. To szansa, na spotkanie się z samym sobą.


Ewa Kosowska-Korniak

Uczymy dobrej komunikacji – z bliskimi, otoczeniem i… samym sobą. To prosta droga do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym.

JAK WYGLĄDAJĄ OTWARTE SZKOLENIA ROZWOJOWE O-MEDIA?

Szkolenia otwarte mają charakter praktyczny, warsztatowy, symulacyjny

Opierający się na wielu konkretnych przypadkach z długoletniej praktyki zawodowej trenerów.

Pracujemy w małej kameralnej grupie

W której czujesz się dobrze i masz poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu chętnie angażujesz się w praktyczne wykonywanie ćwiczeń.

Oprócz materiałów dydaktycznych i certyfikatu Instytutu Komunikacji O-Media – Akademii VCC

Po zakończonym szkoleniu masz możliwość konsultacji swoich działań. Zapewniamy Ci wsparcie merytoryczne.

OFERTA SZKOLEŃ ROZWOJOWYCH

OTWARTE SZKOLENIA ROZWOJOWE

Dlaczego warto rozwijać kompetencje miękkie? Skuteczna komunikacja, pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem – to wszystko ma wpływ zarówno na nasze życie zawodowe, jak i relacje z otoczeniem. W szkoleniach otwartych możesz wziąć udział indywidualnie. Wystarczy, że sprawdzisz Kalendarz Szkoleń, wybierzesz temat dla siebie i zarezerwujesz miejsce. Jeżeli nie widzisz wybranego szkolenia w najbliższym czasie – skontaktuj się z nami. Zaplanujemy je.

Trening Asertywności

zobacz więcej

Zbuduj Siebie Pewność Siebie

zobacz więcej

Odporność Psychiczna

zobacz więcej

Rozwiązywanie Konfliktów

zobacz więcej

Wystąpienia Publiczne

zobacz więcej

Zarządzanie Zmianą

zobacz więcej

Psychologia Komunikacji

zobacz więcej

Manipulacje I Psychomanipulacje

zobacz więcej

Kalendarz szkoleń

Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

+48 609 825 055Masz pytania?