wczytywanie strony
Aktualny kalendarz szkoleń
(zobacz więcej)

  „Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki”

  BRUCE LEE


  Szkolenia to dla Nas pasja, którą chętnie się dzielimy, zarażając innych entuzjazmem, wiedzą popartą praktycznym doświadczeniem, dobrym samopoczuciem, a także motywacją do działania i stałego podnoszenia poprzeczki. To szansa  na spotkanie z drugim człowiekiem, przyjrzenia się sobie w jego oczach i nowego spojrzenia na  siebie, swoją firmę, swoje relacje z otoczeniem. To szansa, na spotkanie z Tobą.

  Zależy nam, abyś poczuł się dobrze w miejscu, w którym się znalazłeś i w niewielkiej, kameralnej grupie, z którą przyszło Ci się szkolić. Dzięki temu chętnie się zaangażujesz i otworzysz na nową wiedzę, która w zestawieniu z Twoimi dotychczasowymi doświadczeniami życiowymi i zawodowymi, wzmocnionymi podczas ćwiczeń, symulacji, case stady innych metod aktywizujących, pozwoli Ci nabyć nowe umiejętności i kompetencje społeczne. Nasi uczestnicy wychodzą ze szkoleń odmienieni (szkolenia otwarte), zintegrowani i zaskoczeni tym, w jak fantastycznym zespole pracują od lat, z ludźmi, których praktycznie nie znali, a dziś znają i rozumieją (szkolenia zamknięte, dla biznesu i administracji).

  Prowadzimy zarówno szkolenia „miękkie” (autoprezentacja i wystąpienia publiczne, mediacje i negocjacje, zarządzanie konfliktem, komunikacja w biznesie, komunikacja interpersonalna, trening asertywności, coaching, stres, trema i wypalenie zawodowe), jak i  „twarde” (prawnicze: RODO, Prawo prasowe, dostęp do informacji publicznej), ale zawsze stosujemy nasze autorskie aktywizujące metody i techniki pracy.

  Dlaczego? Bo to po prostu działa, o czym świadczą tysiące zadowolonych uczestników. Zapisz się na szkolenie, zamów szkolenie, zadzwoń, napisz…

  Wysoka jakość prowadzonych przez nasz szkoleń została potwierdzona przyznaniem akredytacji: jesteśmy placówką prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych, akredytowaną przez Opolskiego Kuratora Oświaty.

  Posiadamy także certyfikat VCC, potwierdzający spełnianie wymagań systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo-rozwojowych. Mamy status Akademii Edukacyjnej i Partnera Egzaminacyjnego VCC w modułach: Autoprezentacja i wystąpienia publiczne oraz Mediacje Sądowe i Pozasądowe, a także naszym autorskim module Inspektor Ochrony Danych link. Oferujemy licencjonowane kursy/szkolenia z procesem certyfikacji/akredytacji w systemie Vocationale Competence Certificate.


  Szkolenia zamknięte

  Zaprojektujemy szkolenie dla Ciebie i Twoich Pracowników.  Skorzystaj z bezpłatnej wizyty, diagnozującej potrzeby szkoleniowe

  Więcej informacji

  • Dla biznesu
  • Dla administracji publicznej

  Zapraszamy do kontaktu

  Szkolenia dofinansowane BUR

  Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych, co oznacza możliwość prowadzenia szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych w wysokości do 80 %.

  Kursy i szkolenia mogą być objęte wsparciem finansowym z Europejskiego Funduszu Szkoleniowego.

  Więcej informacji


  Tematyka szkoleń:

  Tym co nas wyróżnia jest duże doświadczenie praktyczne w dziedzinach, w których prowadzimy szkolenia. Nasze flagowe produkty to:

  • Kursy „Szkoła Mediacji” oraz szkolenia specjalistyczne z mediacji, podczas, których uczestnicy zyskują nowe kompetencje zawodowe i  psychospołeczne, czerpiąc z naszych doświadczeń w czynnym prowadzeniu mediacji.
  • Kursy komunikacji medialnej, pracy z kamerą, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Połączenie doświadczenia dziennikarskiego, w public relations z doświadczeniem trenerskim, popartym wiedzą naukową pozwoliło nam stworzyć autorski program szkoleń z komunikacji medialnej, komunikacji kryzysowej i wystąpień publicznych. Każde szkolenie starannie projektujemy pod potrzeby Klienta, z wykorzystaniem metodologii opisywania kwalifikacji zawodowych.
  • Kursy Profesjonalnej Obsługi Klienta z elementami sprzedaży, prowadzone przez wybitnego handlowca.

  Mediacje, negocjacje, skuteczne rozwiązywanie konfliktów, asertywność, komunikacja interpersonalna oraz komunikacja w zespole to nasza wielka fascynacja. Mocno wierzymy, że polubowne metody (ADR) to nasza przyszłość, jako społeczeństwa i jedyny pożądany kierunek, w którym powinniśmy zmierzać. Kilkaset przeprowadzonych mediacji sądowych i pozasądowych ze skutecznością około 80 procent pozwala nam wierzyć, że znamy się na mediacji i możemy skutecznie nauczyć innych. Jak docierać do potrzeb, jak zrozumieć drugą stronę, jak skupić się na problemie, a nie na osobie, jak przepracować przeszłość, by znaleźć rozwiązanie na przyszłość. To działa!

  Zobacz więcej:

   


  Kalendarz szkoleń

  Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

  +48 608 48 20 20  Masz pytania?