wczytywanie strony

Studia podyplomowe

Chcesz rozwijać swoją wiedzę i kompetencje zawodowe? Zdobądź dyplom renomowanej uczelni. Skorzystaj z oferty studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej. Jesteśmy partnerem merytorycznym czterech kierunków!

Strona główna studia podyplomowe

STUDIA PODYPLOMOWE WSB

Studia podyplomowe pozwolą Ci pogłębić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Chcesz zdobyć awans lub zmienić pracę? Dyplom Wyższej Szkoły Bankowej jest rozpoznawalny wśród przedsiębiorców w całym kraju. Prowadzisz własną działalność? Dzięki studiom podyplomowym rozwiniesz kluczowe kompetencje potrzebne w każdym biznesie. Nauczysz się m.in. skutecznej komunikacji, motywacji, rozwiązywania konfliktów, współpracy z mediami czy zarządzania i marketingu.


Ewa Kosowska-Korniak

"Studia mogą okazać się pierwszym krokiem do zrozumienia, że to JA jestem kluczem do dobrego kontaktu z drugim człowiekiem i jedyną osobą, na którą mam realny wpływ. To możliwość poszerzenia swojej samoświadomości oraz otwarcia się na innych, a to prosta droga do rozwoju osobistego i… sukcesu!"

Ewa Kosowska-Korniak

DLACZEGO WARTO UKOŃCZYĆ STUDIA PODYPLOMOWE?

Praktycznie umiejętności

Wiedza i kompetencje, które zdobędziesz przydają się w pracy. Program studiów podyplomowych jest stworzony na potrzeby rynku. Większość zajęć ma charakter mocno warsztatowy.

Dyplom renomowanej uczelni

Uzyskasz prestiżowy dyplom, który jest ceniony przez przedsiębiorców w całym kraju. Poszerzysz swoje kompetencje i wiedzę w ramach akademickiego, tradycyjnego procesu nauczania.

Zajęcia w weekendy

Studiując w WSB możesz łączyć pracę zawodową z rozwojem. Zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedzielę – zazwyczaj, co 2 tygodnie.

STUDIA PODYPLOMOWE W PARTNERSTWIE O-MEDIA

Instytut Komunikacji O-Media jest partnerem merytorycznym trzech kierunków: Mediacje sądowe i pozasądowe, Dziennikarstwo i komunikacja multimedialna oraz Inteligencja emocjonalna w pracy i w biznesie.

Jesteśmy odpowiedzialni merytorycznie za autorskie programy studiów, które w dużej mierze opierają się na zajęciach warsztatowych. Dr Ewa Kosowska-Korniak, jako kierownik merytoryczny każdego z kierunków, wyznacza standardy kształcenia, dobiera wykładowców oraz kierunki rozwoju. Ponadto aktywnie prowadzi ćwiczenia i warsztaty dla studentów.

Mediacje sądowe i pozasądowe OPOLE

zobacz więcej

Mediacje sądowe i pozasądowe WARSZAWA

zobacz więcej

Mediacje sądowe i pozasądowe WROCŁAW

zobacz więcej

Inteligencja Emocjonalna w pracy i w biznesie OPOLE

zobacz więcej

Dziennikarstwo i komunikacja multimedialna OPOLE

zobacz więcej

Zarządzanie bezpieczeństwem w administracji i biznesie

zobacz więcej

Kalendarz szkoleń

Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

+48 608 48 20 20Masz pytania?