wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

Temat szkolenia:

SIŁA KOBIET

PODARUJ SOBIE CZAS NA KOBIECOŚĆ

Początek szkolenia:

04.03.2022

Przedział szkolenia:

8 godzin stacjonarnie (1 dzień)

Cena szkolenia:

430,50 (zł)

Dlaczego tworzymy kobiece kręgi?

Bo siła jest kobietą…

BO my kobiety, ZROZUMIAŁYŚMY, JAK WIELE DAJEMY SOBIE WZAJEMNIE, dzieląc się swoją energią i swoimi doświadczeniami ORAZ swoją bliskością.

czasem wystarczy zwyczajnie posłuchać, bez oceniania. czasem, słuchając innych, znajdujemy odpowiedzi u siebie i w sobie. komunikujemy się na nowo ze swoją kobiecą intuicją i odkrywamy, że dobrze jest być kobietą, wspierać kobiety i dmuchać im w skrzydła.

A co najważniejsze, odkrywamy, że nie musimy uczestniczyć w rywalizacji z mężczyznami i udowadniać sobie i światu, że jesteśmy od nich lepsze. Jesteśmy wystarczająco dobre.

Cel szkolenia:

Rozwój kobiet, podniesienie poczucia własnej wartości, wzmocnienie pewności siebie, poprawa asertywności i odporności na manipulacje ze strony innych, rozwój kobiecej intuicji, przełamanie blokad na drodze do samorealizacji, wzmocnienie poczucia sprawczości i odpowiedzialności za siebie. Wzmocnienie kompetencji miękkich.

KORZYŚCI:

Zyskasz przyjazną przestrzeń dla siebie i swoich emocji, w atmosferze siostrzanej przyjaźni, bliskości i otwartości.

Dostrzeżesz, jak wiele twoich doświadczeń łączy cię z innymi kobietami i jak wiele możesz się dzięki temu dowiedzieć o sobie.

Zyskasz bezwarunkową akceptację i zrozumienie siebie, swoich relacji i swojego życia.

Zamienisz ograniczające cię przekonania na wspierające, pozwalające realizować swoje plany i marzenia.

Zrozumiesz i usłyszysz swoją duszę. Będziesz mieć unikalną okazję do bezpośredniej indywidualnej rozmowy z wybitną psychoterapeutką i medium honoratą puszczewicz, która pomoże ci zrozumieć źródło twoich blokad i rozwinąć skrzydła.

To wszystko stanie się niemal niezauważalnie, dzięki przyjaznemu uczestnictwu w kręgu kobiecym z kobietami takimi, jak ty.

METODY PROWADZENIA SZKOLENIA:

Bez prezentacji, skryptów, opasłych tomów i wielostronicowych notatek. Uczymy się od siebie, poprzez doświadczanie wspierającej obecności kobiet, dzięki wykorzystaniu procesu grupowego przez doświadczone, świadome wszystkich aspektów kobiecości, trenerki i mentorki, które w kręgu kobiecym występują w roli „prowadzących spotkanie i dbających o przestrzeń”.


PROGRAM SZKOLENIA

Warsztaty uskrzydlające stanowią cykl spotkań rozwojowych dla kobiet, w różnym wieku i na różnych etapach życia oraz rozwoju świadomości, opartych na zasadzie kręgów kobiecych.

Rola trenerek sprowadza się do porządkowania przebiegu spotkania, „trzymania przestrzeni” i dbania o nią. Dzięki wzajemnej życzliwości, pozbawionej oceniania, krytykowania i dawania „dobrych rad”, uczestniczki oraz osoby prowadzące spotkanie wzmacniają i inspirują się wzajemnie.  Każde spotkanie w kręgu ma swój temat przewodni. Tematem pierwszego warsztatu jest „Siła kobiet”.

Ewa Kosowska-Korniak

Przekuwam swoje marzenia w cele i konsekwentnie je realizuję" – mówi współprowadząca warsztat dr Ewa Kosowska-Korniak, mentorka, mediatorka, trenerka, właścicielka Instytutu Komunikacji O-media.

 

Honorata Puszczewicz

- „Jeśli wierzysz, że coś się uda – masz rację. Jeśli wierzysz, że się nie uda – też masz rację; w cokolwiek wierzysz, zrealizuje się to w Twoim życiu” – mówi Honorata Puszczewicz, psychoterapeutka. medium, mentorka, właścicielka Agencji Nieruchomości.

INFORMACJE LOGISTYCZNE

CO OBEJMUJE CENA?

Całodniowy udział w szkoleniu stacjonarnym, pierwszy dzień szkolenia, godz. 10.00 – 16.00
Przerwa lunchowa (kanapki, ciasto, owoce, kawa, napoje)
Udział w szkoleniu online, godz. 10.00-11.30, drugi dzień szkolenia
CERTYFIKAT

POCZĄTEK SZKOLENIA

04 / 03 / 2022

CENA zł (netto)

350,00

CENA zł (brutto)

430,50*

KONTAKT

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH:
Ewa Kosowska-Korniak
tel. 661-328-349


WSPARCIE TECHNICZNE:
Kamil Dziechciński
tel. 604 432 801


    Kalendarz szkoleń

    Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

    +48 609 825 055    Masz pytania?