wczytywanie strony

Szkolenia Dla Biznesu

Szkolenie dla biznesu to inwestycja. Chcesz zbudować zgrany zespół, który jest zaangażowany w swoją pracę? Pomóż swoim pracownikom rozwinąć skrzydła! To oni w dużej mierze odpowiadają za sukces Twojej firmy.

Strona główna szkolenia dla biznesu

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ SZKOLEŃ DLA BIZNESU
O-MEDIA

Organizujemy zamknięte szkolenia dla biznesu i administracji publicznej, poprzedzone indywidualną diagnozą potrzeb i problemów, które możemy wspólnie rozwiązać. Wysoka jakość prowadzonych przez nasz szkoleń została potwierdzona przyznaniem akredytacji: jesteśmy placówką prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych, akredytowaną przez Opolskiego Kuratora Oświaty.


Ewa Kosowska-Korniak

Inspirujemy do pracy nad sobą, do rozwoju osobistego i zawodowego, do poprawy relacji z otoczeniem, do zmiany.

Dlaczego warto przeszkolić swój zespół?

Motywacja

Szkolenia pracownicze motywują. Budzą w Twoim zespole fantastyczną energię oraz chęć działania, co bezpośrednio przełoży się na wyniki Twojej firmy.

Rozwój

Realizacja celów biznesowych jest zależna od umiejętności Twojego zespołu. Inwestując w rozwój kompetencji swoich pracowników, podnosisz konkurencyjność i efektywność całej firmy.

Integracja

Nie ma lepszego sposobu na integrację zespołu niż szkolenia grupowe dla firm. Uczestnicy wychodzą z nich zaskoczeni tym, w jak fantastycznym zespole pracują od lat.

SZKOLENIA DLA BIZNESU I ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

SZKOLENIA

Wszystkie szkolenia z oferty O-Media możemy zrealizować w formule zamkniętej – tylko dla Twojej firmy lub instytucji. Wspólnie wyznaczymy dogodny termin i miejsce spotkania. Ponadto, możemy przygotować specjalny program szkoleniowy „szyty na miarę” – w pełni dostosowany do potrzeb Twojej branży.
Prowadzimy zarówno szkolenia „miękkie” – z autoprezentacji, komunikacji biznesowej, wystąpień publicznych, negocjacji i sprzedaży, jak i szkolenia „twarde” – na temat RODO, prawa prasowego, czy dostępu do informacji publicznej. Poniżej znajdziesz szczegółowy program najpopularniejszych szkoleń biznesowych, wśród opolskich przedsiębiorców.

Autoprezentacja wystąpienia publiczne

zobacz więcej

Etykieta Biznesowa

zobacz więcej

Handlowiec Vito

zobacz więcej

Komunikacja w zespole

zobacz więcej

Prawo w internecie

zobacz więcej

Profesjonalna obsługa klienta z elementami sprzedaży

zobacz więcej

Stres i emocje

zobacz więcej

Współpraca z trudnym klientem

zobacz więcej

Szkolenia dofinansowane
BUR

Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych, co oznacza możliwość prowadzenia szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych w wysokości do 80%. Kursy i szkolenia mogą być objęte wsparciem finansowym z Europejskiego Funduszu Szkoleniowego.

logo BURR

Kalendarz szkoleńChcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

+48 608 48 20 20Masz pytania?