wczytywanie strony

Szkolenia

  „Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki”

  BRUCE LEE

   

  Szkolenia to dla Nas pasja, którą chętnie się dzielimy, zarażając innych entuzjazmem, wiedzą popartą praktycznym doświadczeniem, dobrym samopoczuciem, a także motywacją do działania i stałego podnoszenia poprzeczki. To szansa  na spotkanie z drugim człowiekiem, przyjrzenia się sobie w jego oczach i nowego spojrzenia na  siebie, swoją firmę, swoje relacje z otoczeniem. To szansa, na spotkanie z Tobą.

  Zależy nam, abyś poczuł się dobrze w miejscu, w którym się znalazłeś i w niewielkiej, kameralnej grupie, z którą przyszło Ci się szkolić. Dzięki temu chętnie się zaangażujesz i otworzysz na nową wiedzę, która w zestawieniu z Twoimi dotychczasowymi doświadczeniami życiowymi i zawodowymi, wzmocnionymi podczas ćwiczeń, symulacji, case stady innych metod aktywizujących, pozwoli Ci nabyć nowe umiejętności i kompetencje społeczne. Nasi uczestnicy wychodzą ze szkoleń odmienieni (szkolenia otwarte), zintegrowani i zaskoczeni tym, w jak fantastycznym zespole pracują od lat, z ludźmi, których praktycznie nie znali, a dziś znają i rozumieją (szkolenia zamknięte, dla biznesu i administracji).

  Prowadzimy zarówno szkolenia „miękkie” (autoprezentacja i wystąpienia publiczne, mediacje i negocjacje, zarządzanie konfliktem, komunikacja w biznesie, komunikacja interpersonalna, trening asertywności, coaching, stres, trema i wypalenie zawodowe), jak i  „twarde” (prawnicze: RODO, Prawo prasowe, dostęp do informacji publicznej), ale zawsze stosujemy nasze autorskie aktywizujące metody i techniki pracy.

  Dlaczego? Bo to po prostu działa, o czym świadczą tysiące zadowolonych uczestników. Zapisz się na szkolenie, zamów szkolenie, zadzwoń, napisz…

  Mamy status Akademii Edukacyjnej i Partnera Egzaminacyjnego VCC w modułach: Autoprezentacja i wystąpienia publiczne oraz Mediacje Sądowe i Pozasądowe, a także naszym autorskim module Inspektor Ochrony Danych link. Oferujemy licencjonowane kursy/szkolenia z procesem certyfikacji/akredytacji w systemie Vocationale Competence Certificate.


  Szkolenia otwarte

  Zobacz Kalendarz szkoleń - Zapisz się na szkolenie

   

  Szkolenia zamknięte

  Zaprojektujemy szkolenie dla Ciebie i Twoich Pracowników.  Skorzystaj z bezpłatnej wizyty, diagnozującej potrzeby szkoleniowe

  Więcej informacji

  • Dla biznesu – rozwinięcie
  • Dla administracji publicznej

  W celu przygotowania oferty indywidualnej prosimy o kontakt

  Szkolenia dofinansowane BUR

  Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych, co oznacza możliwość prowadzenia szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych w wysokości do 80 %.

  Kursy i szkolenia mogą być objęte wsparciem finansowym z Europejskiego Funduszu Szkoleniowego.

  Więcej informacji na stronie Bazy Usług Rozwojowych.


  Tematyka szkoleń:

  Tym co nas wyróżnia jest duże doświadczenie praktyczne w komunikacji medialnej, pracy z kamerą i wystąpieniach publicznych. Połączenie doświadczenia dziennikarskiego, w public relations z doświadczeniem trenerskim, popartym wiedzą naukową pozwoliło nam stworzyć autorski program szkoleń z komunikacji medialnej, komunikacji kryzysowej i wystąpień publicznych. Każde szkolenie starannie projektujemy pod potrzeby Klienta, z wykorzystaniem metodologii opisywania kwalifikacji zawodowych.

  Mediacje, negocjacje i skuteczne rozwiązywanie konfliktów to nasza wielka fascynacja. Mocno wierzymy, że polubowne metody (ADR) to nasza przyszłość, jako społeczeństwa i jedyny pożądany kierunek, w którym powinniśmy zmierzać. Kilkaset przeprowadzonych mediacji sądowych i pozasądowych ze skutecznością około 80 procent pozwala nam wierzyć, że znamy się na mediacji i możemy skutecznie nauczyć innych. Jak docierać do potrzeb, jak zrozumieć drugą stronę, jak skupić się na problemie, a nie na osobie, jak przepracować przeszłość, by znaleźć rozwiązanie na przyszłość. To działa!