wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

Projekt Mediacje EBO rekrutacja rozpoczęta!

  STOWARZYSZENIE ROZWOJU SPOŁECZNEGO I PROFILAKTYKI ”DIALOG”

  Szanowni Państwo,

  1 sierpnia 2022 rozpoczęliśmy rekrutację do naszego projektu ,,Podniesienie kwalifikacji w zakresie mediacji mieszkańców województwa opolskiego’’.

  Zapraszamy osoby z terenu naszego województwa, które są pełnoletnie, chcą podnieść swoje kwalifikacje i kompetencje do udziału w naszym projekcie!

  Celem projektu jest wsparcie w okresie od podpisania umowy do 31.12.2022 r. kształcenia ustawicznego w zakresie podniesienia kwalifikacji w zakresie mediacji 36 mieszkańców województwa opolskiego poprzez realizację szkoleń w ramach Europejskiego Budżetu Obywatelskiego.

  Zadanie będzie realizowane na terenie województwa opolskiego. Kierowane jest do 36 dorosłych mieszkańców regionu w rozumieniu Kodeksu Cywilnego z minimum dwóch powiatów województwa.

  W szkoleniu udział może wziąć każda osoba zainteresowana rozwiązywaniem konfliktów. Nie ma zatem ograniczenia dostępu do tej formy kształcenia z uwagi na płeć. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

  Zachęcamy psychologów, pedagogów, nauczycieli, kadrę zarządzającą, koordynatorów, pracowników socjalnych, prawników, kierowników, liderów do przystąpienia do naszego projektu.

  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu w celu uzyskania informacji z bieżących działań stowarzyszenia.

  Więcej informacji o procesie rekrutacji udzieli dr @Aleksandra Ścibich – Kopiec – koordynator operacyjny projektu pod adresem mailowym srspdialog@gmail.com


  Kalendarz szkoleń

  Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

  +48 609 825 055  Masz pytania?