wczytywanie strony

Dr EWA KOSOWSKA-KORNIAK

    Pasjonatką mediacji, dobrej rozmowy, uważności na drugiego człowieka. Osobą, która uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Moim celem jest inspirowanie innych do pracy nad sobą i swoimi relacjami z otoczeniem. Inspirowanie do zmiany która rozpoczyna się w nas samych.

    Prowadząc mediacje, skupiam się na naprawianiu relacji między ludźmi i naprawianiu komunikacji. W pracy trenerskiej prowadzę warsztaty kompetencji psychospołecznych specjalizując się w szkoleniach z mediacji, negocjacji, zarządzania konfliktem i zarządzania zmianą.

    Umiejętnie łączę techniki warsztatowe z praktyką w rozwiązywaniu konfliktów, wiedzą prawniczą i psychologiczną. Jestem doktorem nauk prawnych, mediatorką sądową, trenerką warsztatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mam także duże doświadczenie w sferze Public Relations oraz w dziennikarstwie, którym dzielę się, prowadząc warsztaty z wystąpień publicznych i autoprezentacji. Jest ekspertem Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu ds. komunikacji i mediacji, kierownikiem studiów podyplomowych „Mediacje sądowe i pozasądowe” w WSB Opole i WSB Wrocław.