wczytywanie strony

Chcesz wziąć udział w naszych warsztatach bezpłatnie?

  Skomentuj na FB, pod programem jednego z warsztatów, dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć w nich udział; Teraz Ja! Dlaczego potrzebuję tych warsztatów?” – i szczerze uzasadnić, prosto z serca.

   Możesz komentować programy wszystkich warsztatów.  Komentarze możesz również wysłać na nasz adres kontakt@o-media.pl

  Z wielką radością przeczytamy wszystkie Wasze komentarze i przed każdym warsztatem podamy informację, kto wygrał konkurs i będzie mógł uczestniczyć w poszczególnych warsztatach nie ponosząc kosztów. Informacje umieścimy na FB i skontaktujemy się drogą elektroniczną.  Komentować można oczywiście wszystkie  programy naszych warsztatów.

  Przypominamy, że pierwszy zjazd odbędzie się już:

  1. Zjazd - 24-25.08. – UWIERZ W SIEBIE! Pewność siebie. Autoprezentacja, pozytywna komunikacja, umiejętności interpersonalne

  2. Zjazd – 31.08-1.09 – NIE DAJ SIĘ! Asertywność, toksyczne relacje, manipulacja. Jak możesz zadbać o siebie i swój dobrostan psychiczny?

  3. Zjazd – 21-22.09. – DASZ SOBIE RADĘ! Odwaga, motywacja do działania. Bez stresu i tremy. Troska o zdrowie.

  4. Zjazd – 28-29. 09. – BUDUJĘ ZDROWE RELACJE! Samoświadomość i uważność. pozytywne emocje.

  5. Zjazd – 19-20.10 – ZMIANA. CZAS NA ZMIANĘ. Zbuduj siebie i utrzymaj nowy kurs, a zobaczysz, jak zmieni się całe Twoje otoczenie.

   

  Zbuduj Siebie

  Czasem wystarczy jedno słowo, jedna myśl, jedno zdanie, wypowiedziane przez kogoś z boku, by odkryć prawdę o Sobie, i dla Siebie. Zmienić myślenie, zacząć działać, dokonać ważnej zmiany, rozpocząć nowatorski projekt. Na tym polega siła grupy i moc warsztatów kompetencji psychospołecznych! To działa!