wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

#8 Techniki relaksacyjne


  Stres towarzyszy każdemu z nas. Jest naturalną i nieuniknioną częścią naszego życia. Mała dawka stresu jest pożyteczna, potrafi pomóc nam znaleźć koncentrację i motywację do działania. Jeśli jednak stres zaczyna nam przeszkadzać, dobrze jest umieć sobie pomóc poprzez odpowiednią relaksację. W tym celu podrzucam kilka prostych ćwiczeń relaksacyjnych.

  Nie słuchaj tego odcinka w samochodzie, wybierz miejsce, w którym możesz posłuchać w skupieniu i zastosować się do ćwiczeń.

  Dzięki ćwiczeniom relaksacyjnym możesz zbudować sobie wewnętrzny spokój. Wykonuj każdego dnia czynności, które temu służą.

  Każdego dnia zwróć uwagę na poziom spokoju w Twoim życiu, ciele, uczuciach i nastroju. Zamiast karcić się za trudne emocje lub je ignorować, pomyśl, co możesz zrobić, by je zmienić.

  Po każdym dniu warto na chwilę usiąść i przemyśleć, co się wydarzyło. Czy udało Ci się poradzić sobie ze stresującymi sytuacjami w zadawalający sposób? Notuj swoje przemyślenia.

  W kolejnym odcinku podpowiem Ci, jak się stresować mądrze.

   

  Listen to "Techniki relaksacyjne" on Spreaker.

   

  Inspiracje:

  1.    Spokój, Relax i Mindfulness. 50 ćwiczeń, które pomogą pokonać stres.

   


  Kalendarz szkoleń

  Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

  +48 609 825 055  Masz pytania?