wczytywanie strony
 
ul. Pomorska 3/9, 45-321 Opole
+48 609 825 055
kontakt@o-media.pl

#7 Kobieta w Biznesie

  Gościem podcastu jest Sylwia Petryna, Mentorka, Liderka Równego Biznesu 2022 – nagrodzona m.in. przez Ambasadę Wielkiej Brytanii, Stowarzyszenie Kongres Kobiet i Forbes Woman Polska, feministka, współautorka książki My nam eis Woman… BiznesWoman, właścicielka firmy Petra Consulting.

   

  Warto sięgać gwiazd, podążać za swoimi marzeniami i zrobić pierwszy mały krok. Do siebie.

  Własny biznes kojarzy się z otwarciem własnej działalności gospodarczej, a ta może być źródłem ogromnej satysfakcji, ale wymaga też wielu wyrzeczeń. Nie każda Kobieta ma odwagę, by zdecydować się na radykalny krok. Tak naprawdę nie jest on wymagany, by stać się osobą przedsiębiorczą, możemy się nią stać, pozostając na etacie.

  Kluczowe jest budowanie swojej marki osobistej, poszukiwanie dostępnych na rynku informacji, podejmowanie przedsiębiorczych działań, bycie proaktywną i otoczenie się osobami, które działają – Liderkami zmiany.

  Dzięki wspierającemu środowisku jesteśmy w stanie realnie ruszyć do przodu, bez oglądania się za siebie i słuchania „życzliwych porad” osób, które nic nie robią i jeszcze podcinają nam skrzydła.

   

  Listen to "Kobieta w Biznesie" on Spreaker.

   

  Inspiracje:

  My name is Woman… BiznesWoman, autorzy: Sylwia Petryna, Marzena Stokłosa, Magdalena Falkowska, Mariola Kruszyńska, Małgorzata Niski 

  Brene Brown, Odwaga w przywództwie. Cztery kompetencje autentycznego lidera.

  Krótkie podsumowanie:

  Jeśli osiągniemy niezależność i siłę, zachowując elastyczność i biorąc odpowiedzialność za swoje działania, dajemy najlepszy przykład swoim dzieciom.  Traktujmy równo synów i córki i pamiętajmy, że biznes nie ma płci.


  Kalendarz szkoleń

  Chcesz poznać terminy najbliższych szkoleń online. Wszystkie wydarzenia są publikowane z wyprzedzeniem. Informacje znajdziesz także na profilu O-media na Facebooku.

  +48 609 825 055  Masz pytania?